czwartek, 13 marca 2014

KONKURS

No więc tak, mam tu parę kwestii do wyjaśnienia.
 • Jeśli chodzi o czas, to wiem, że dałam wam go za mało. Chodziło mi głównie o to żeby było to razem z dniem w którym będziemy świętować 100 000 wejść. Ale skoro nie możecie się wyrobić, to nie ma sprawy, przekładam termin przysyłania prac na przyszły piątek, do godz 22:00 . Wystarczy wam tyle czasu?
 • Druga sprawa to kwestia zrozumienia. Mam nadzieję że dobrze zrozumieliście. Akcja waszego opowiadania ma dziać się za X lat, tzn za jakiś tam czas, przykładowo 10 lat po tym co teraz dzieje się w moim opowiadaniu. Chodzi o nawiązanie do "Jesteś moim niebem"! Możecie sobie wybrać jakiego chcecie bohatera i pisać z jego perspektywy, ale ma być on z tego opowiadania! Chodzi po prostu o to, by nawiązać też do innych bohaterów i tak dalej. Rozumiecie?
 • Jeśli ktoś źle mnie wcześniej zrozumiał to nie ma sprawy. Nie sprawdzałam jeszcze poczty, ale to był mój błąd, więc wezmę pod uwagę też te zgłoszenia, które będą jakoś wybiegać poza te reguły, jeśli w ogóle coś tam już przysłaliście :)
 • Byłabym wdzięczna gdybyście pod pracą podali ma jakiś kontakt do siebie, najlepiej twittera.
 • Prace wysyłajcie na wcześniej podany adres meggi-jmn@wp.pl
 • Co do wygranej to tak: Oczywiście praca ta pojawi się na tym blogu. Poza tym osobą która zajmie pierwsze miejsce będzie mogła sobie wybrać sama nagrodę. Rzecz jasna w miarę do spełnienia :)  
 • W razie jakichkolwiek pytań, piszcie do mnie na twitterze , gg: 43034576, asku, albo po prostu tutaj pod spodem w komentarzu. Odpowiem na każde pytanie. 

A no i nie bójcie się wysyłać swoich prac, na każdą poświęcę swoją uwagę i czas, i na pewno nie mam zamiaru nikogo krytykować! Więc spinać dupy i piszemy! 
   
Życzę powodzenia!!!

6 komentarzy:

 1. Ja już wysłałam ,ale niestety nie taką jak trzeba ,ale postaram się napisać coś nowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli tylko masz czas, to możesz pisać, ale jeśli nie napiszesz nic nowego to wezmę pod uwagę tą pracę co wysłałaś :)

   Usuń
 2. Kiedy bedzie rozdział następny .

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy można obsadzić w tym opowiadaniu głównych bohaterów ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale w jakim sensie głównych? tak jak pisałam chcę tylko żeby bohaterami były osoby z mojego opowiadania. Meg i Harry nie muszą grać pierwszych ról, może być o nich tylko gdzieś tam wspomniane. Obojętne o kim to będzie, tylko żeby mniej więcej pasowało do tego co mam tutaj :)

   Usuń
  2. chodziło mi właśnie o Meg i Harry'ego, chciałabym żeby akcja skupiła się na nich.

   Usuń